به نام آنکه هم یاد است و هم یادگار
بهار فصل رویش است؛ موهبتی است که ما ایرانیان گرامی اش می داریم و شروعی تازه از زندگی مان را با آن آغاز می کنیم.
اگر نوروز تنها، روزی بود در میان روزهایی که چرخ بی درنگ فلک پدیدشان می آورد، گرامیداشت آن بیهوده و عبث می نمود و اگر ظاهر بهار را که فصل نو شدن است، در کنار باطن آن قرار دهیم، حقایق عالم هستی آشکار می گردد و به تعبیر شاعرانه:
بسی گردش کند گردون
بسی لیل و نهار آرد

پس هدف ما در بهار، باید تأسی از طبیعت باشد ، در جوان شدن و نو شدن

رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است؛ آینده ای که همه امیدواریم و باید که بهتر از گذشته باشد.

شایسته است که همزمان با فرارسیدن ایام نوروز و آغاز زمان تغییر، با هم برای هم و به یاد هم، دست به دعا برداریم و از آفریدگار دو عالم بخواهیم که «ای گرداننده دلها و دیده ها، ای تدبیرگر شب ها و روزها، ای دگرگون کننده سال ها و حال ها، حال ما را به بهترین حال بگردان
ما بندگان خداوند متعال وظیفه داریم در این موسم نو شدن، همگام با تمامی عناصر جهان، نو شدن خود را به عرصه ظهور رسانیم»

بدون شک نو شدن با تکیه بر پتانسیل های وجودی است که امکان ظهور می یابد و پتانسیل ها در اثر عملکردها و حاصل داده ها و ستانده های ما در روزگاران دور و نزدیک است.

پس بیائیم دلهایمان را نزدیک و دستهایمان را به یکدیگر بدهیم و در سال جدید با یاری هم، منظری زیبا و زندگی ای خاطره انگیز خلق کنیم. بهار طبیعت، از راه می رسد و صحنه جهان، آئینه تمام نمای قدرت خداوندی می گردد، با خوبی ها و بدی ها، هر آنچه که بود؛ برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد و برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد.

بازهم سالی دگر گذشت و سالی دیگر در پیش رو …
اکنون که در این سال نو وظیفه داریم در شرکت داده ورزی سداد، نو شدن خود را همراه با نو شدن کل عناصر طبیعت به تصویر کشیم .

جا دارد از طرف انجمن تکوان-دو آی تی اف ایران ؛ از زحمات اعضای محترم هیات مدیره ، هییت رئیسه و مدیران ، مربیان ، پیشکسوتان و همه دست اندرکاران که با همت و استقامت، چنین پتانسیل مستحکمی را ایجاد نموده اند، قدردانی نمایم و برای خانواده بزرگ ورزش ایران عزیزمان ، بهترین و نیکوترین اقبال را از قادر متعال طلب نمایم.

جاوید شاهوردی
بنیان گذار ، موسس ، رئیس انجمن و نماینده انحصاری تکوان-دو آی تی اف کره جنوبی در جمهوری اسلامی ایران